17 853 82 12

VIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy

VIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy

Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach  30.08-01.09.2019 r. VIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy.  Regaty odbędą się w Imionku koło Pisza w Ośrodku Żeglarskim Wrota Mazur, nad jeziorem Roś. Gospodarzem regat będzie firma Everest 6 Sp. z o.o. Miasteczko Żeglarskie Wrota Mazur. Przewiduje się start  około 30 jachtów.

Obsada jachtów od 4 do max 5 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski). Startujemy i walczymy w trzech kategoriach (o puchar Prezesa NRA, o puchar Prezesa OIA w Olsztynie i statuetkę najlepszego Sternika (Skipera) regat.

W tym roku po raz kolejny dopuszczone zostaną do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych, którzy będą sklasyfikowani w swojej kategorii, która to kategoria nazwana jest II Mistrzostwami firm Farmaceutycznych oraz oczywiście studentów farmacji.

Dodatkową atrakcją i szkoleniem w tym roku będą pokazy ratownictwa wodnego.

Dla kibiców i sympatyków zostanie zorganizowany specjalny statek aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości.

Wiecej szczegółów poniżej: