17 853 82 12

Webinar EAHP dla farmaceutów szpitalnych

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na Webinar organizowany 24.06.2020 o godz. 18:00 we współpracy z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską, a dotyczący współpracy międzynarodowej w ramach EAHP

Prezenterami na webinarium będą:

  • mgr farm. Monika Łopata - Ambasador Europejskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Szpitalnych, w trakcie specjalizacji z farmacji klinicznej, z doświadczeniem zawodowym w szpitalach z sektora publicznego i prywatnego. Obecnie jest Zastępcą Kierownika Działu Farmacji Szpitalnej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Medicover w Warszawie.
  • mgr farm. Magdalena Niedzielko - Farmaceuta kliniczny z 9-letnim doświadczeniem  w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje jako farmaceuta kliniczny w Wielospecjalistycznym Szpitalu Medicover w Warszawie i prowadzi zajęcia z farmakologii dla studentów medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nasze spotkanie ma na celu zapoznać Państwa z działalnością Europejskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Szpitalnych (EAHP) zwłaszcza z zakresu możliwości narzędzia do samooceny aptek szpitalnych (SAT). Dzięki SAT możecie Państwo sprawdzić w jakim stopniu Wasza apteka spełnia założenia Europejskiej Deklaracji Farmacji Szpitalnej, SAT pomoże też stworzyć plan dostosowawczy w celu wypełnienia wszystkich obszarów Deklaracji.

SAT stanowi również wrota do współpracy międzynarodowej, w tym do programu wymiany farmaceutów.

Dodatkowo, w ramach poszerzania wiedzy o roli i możliwościach farmaceutów szpitalnych - prezentacja organizacji pracy w aptece szpitalnej w Singapurze.

TEMATY PREZENTACJI:

1. Samoocena farmaceutów szpitalnych z wykorzystaniem narzędzi przygotowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych (EAHP).

2. Obowiązki i możliwości farmaceutów szpitalnych na świecie - jeden dzień w aptece szpitalnej w Singapurze.

Link do rejestracji: https://poia.clickmeeting.pl/eahp-wspolpraca-miedzynarodowa-farmaceutow-szpitalnych/register?_ga=2.23466426.1414852238.1592515369-1552626218.1590513372

Zapraszam do aktywnego udziału!

Marcin Bochniarz