17 853 82 12

Klauzula sumienia w kontekście wykonywania zawodu farmaceuty - webinar

 

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska

 

Szanowni Państwo!

Informuję o przesunięciu terminu oraz planowanej zmianie formuły webinaru pt. "Klauzula sumienia w kontekście wykonywania zawodu farmaceuty".

Ze względu na liczne zapytania oraz wyrażane zainteresowanie tematem, postanowiliśmy zmienić formułę spotkania na debatę. Celem tej zmiany jest zapewnienie większej interaktywności oraz możliwości wymiany poglądów na temat klauzuli sumienia, co jest istotne dla dalszego rozwoju i zrozumienia tego zagadnienia wśród farmaceutów.

Nowy termin debaty zostanie ogłoszony w najbliższym czasie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia aktualizacji i rejestracji.

Dla Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej priorytetem jest dostarczanie wartościowych treści edukacyjnych oraz tworzenie przestrzeni dla otwartej dyskusji na ważne tematy. Przesunięcie terminu i zmiana formuły webinaru na debatę jest odpowiedzią na potrzeby środowiska farmaceutycznego i dąży do jeszcze lepszego adresowania istotnych kwestii zawodowych.

Za wszelkie niedogodności związane z przesunięciem terminu webinaru przepraszam i jednocześnie dziękuję za zrozumienie i wykazane zainteresowanie.

Z poważaniem

Mgr farm. Marcin Bochniarz

Prezes

Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej