17 853 82 12

Konferencja naukowo-szkoleniowa Aboca

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej diagnostyce i leczeniu kaszlu organizowanej przez firmę Aboca pod patronatem POIA. Za udział w konferencji będzie można uzyskać 7 punktów "twardych".

Firma Aboca Polska we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie i Kliniką Alergologii i Pneumonologii Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Zdroju mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukowo-szkoleniową pod patronatem POIA poświęconą diagnostyce i leczeniu kaszlu u dzieci i dorosłych. Konferencja odbędzie się 19 listopada 2016 r. w godz. 9:30-14:00 w Hotelu Grand Hotel Boutique w Rzeszowie na ul. Kościuszki 9. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i honorowany będzie 7 punktami edukacyjnymi twardymi po ukończonym teście. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na konferencję proszę przesyłać przez podanie danych (Imię, nazwisko, dokładny adres miejsca pracy lub zamieszkania  – ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość i dopisek KONFERENCJA RZESZÓW ) i przesłanie ich mailem na adres info@aboca.pl lub sms-em na numer +48 508 760 066. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznie.

Szczegóły dostępne są w załączniku z zaproszeniem.

Pobierz PDF z zaproszeniem.