17 853 82 12

Konferencja Podkarpacka Jesień Farmaceutyczna. Zwiedzanie Olimp Labs.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowej konferencji organizowanej przez POIA i PTFarm Rzeszów we współpracy z UM w Lublinie. Za udział w konferencji będzie można otrzymać 15 punktów edukacyjnych (7 "twardych" i 8 "miękkich").

Konferencja odbędzie się w dniach 27.10.2017 (piątek) - 28.10.2017 (sobota) w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Labs oraz w Hotelu Spa & Wellness Nowy Dwór w Świlczy.

Będziemy gościć znanych i cenionych wykładowców takich jak prof. hab. n. farm. Anna Malm, prof. hab. n. med. Artur Mamcarz, prof. hab. n. farm. Iwona Wawer i wielu innych.

W ramch konferencji zapewniamy szereg atrakcji:

  • zwiedzanie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs,

  • rock n’rollowy show zespołu Backbeat (www.backbeat.pl),

  • bankiet i imprezę taneczną.

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z opcji noclegu w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy. Hotel umożliwia również indywidualne przedłużenie pobytu dla uczestników konferencji w preferencyjnych cenach.

Udział w konferencji wymaga rejestracji do dnia 15.10.2017. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zależności od opcji wyboru pakietu konferencyjnego udział jest płatny lub bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje dotyczące opłat i terminu rejestracji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach poniżej.

Wypełniony formularz rejstracyjny należy przesłać na adres biuro@poia.pl, dodając w tytule "Formularz zgłoszeniowy PJF".

POBIERZ ZAPROSZENIE I PROGRAM KONFERENCJI

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY