17 853 82 12

Szkolenie dla farmaceutów szpitalnych

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenie branżowe dla farmaceutów szpitalnych, które realizowane jest w ramach cyklu konferencyjnego pod hasłem „Praktyczne wdrożenie dyrektywy fałszywkowej w aptekach szpitalnych”.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Spotkanie organizowane jest przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie i Podkarpacką Okręgową Izbę Aptekarską, a także Lideo S.A.

Spotkanie skierowane jest do farmaceutów szpitalnych oraz osób zarządzającymi procesami administracyjnymi w szpitalach.

Szkolenie odbędzie się 03.12.2018 roku (poniedziałek), w godzinach 9:00 -13:15 w Okręgowej Izbie Aptekarskiej w Krakowie (sala konferencyjna), ul. Kobierzyńska 98/68, 30-382 Kraków.

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać drogą e-mailową na adres: biuro@oia.krakow.pl do dnia 29.11.2018 r. W treści e-maila prosimy o podanie: imienia, nazwiska, telefonu i e-maila kontaktowego, a także nazwy apteki i jej miejscowości oraz łącznej ilości osób z Państwa placówki, która weźmie udział w spotkaniu branżowym.

Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń!

Za udział w konferencji przewidziane jest przyznanie 2 punktów edukacyjnych (miękkich) w ramach szkoleń ciągłych.

Szczegółowe informacje na temat dyrektywy fałszywkowej i zakresu szkolenia znajdziecie Państwo w ZAŁĄCZNIKU.

Zaproszenie na szkolenie_Dyrektywa falszywkowa.pdf

 

WAŻNE:

Proszę poza zarejestrowaniem się oficjalną drogą, dodatkowo wysłać maila na adres kozaczukjacek@o2.pl lub szkolenia@poia.pl. Jeżeli będziemy mieć odpowiednią liczbę osób, zostanie zorganizowany transport.