17 853 82 12
  • Strona główna
  • Szkolenia
  • Webinar "Cukrzyca typu 2 – aktualne zasady rozpoznawania i farmakoterapii. Czy suplementy diety mogą pomóc w utrzymaniu właściwej kontroli metabolicznej cukrzycy?"

Webinar "Cukrzyca typu 2 – aktualne zasady rozpoznawania i farmakoterapii. Czy suplementy diety mogą pomóc w utrzymaniu właściwej kontroli metabolicznej cukrzycy?"

Szanowni Farmaceuci,

Aptekarska Szkoła Zarządzania zaprasza Państwa na kolejny webinar

  "Cukrzyca typu 2 – aktualne zasady rozpoznawania i farmakoterapii.

Czy suplementy diety mogą pomóc w utrzymaniu właściwej kontroli metabolicznej cukrzycy?"

Prelegent: prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak
światowej sławy wybitny specjalista,

Kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Termin: 19 maja 2020r. (wtorek) godz: 19:00 

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska przyznaje swoim członkom 2 pkt edukacyjne za udział w szkoleniu na podstawie listy obecności od organizatorów.

Link do rejestracji: https://aptekarska.clickmeeting.pl/-cukrzyca-typu-2-aktualne-zasady-rozpoznawania-i-farm-czy-suplementy-diety-moga-pomoc-/register

WAŻNE INFORMACJE:

  • Rejestracja bez ograniczeń, natomiast limit miejsc podczas webinaru ograniczony. O udziale w webinarze decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia, a nie kolejność rejestracji.
  • Za udział w webinarze otrzymują Państwo certyfikat na 2 punkty miękkie (patronat Naczelnej Izby Aptekarskiej). Prosimy o wpisanie poprawnych danych w formularzu rejestracyjnym.