17 853 82 12
  • Strona główna
  • Szkolenia
  • Webinar "Czy cukrzyca typu 1 jest jeszcze chorobą? Postęp technologiczny i inne zagadnienia"

Webinar "Czy cukrzyca typu 1 jest jeszcze chorobą? Postęp technologiczny i inne zagadnienia"

Szanowni Farmaceuci,

Aptekarska Szkoła Zarządzania zaprasza Państwa na kolejny webinar

  "Czy cukrzyca typu 1 jest jeszcze chorobą? Postęp technologiczny i inne zagadnienia" 

Prelegent: dr n. med. Andrzej Gawrecki
diabetolog

Termin: 9 czerwca 2020r. (wtorek) godz: 19:00 

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska przyznaje swoim członkom 2 pkt edukacyjne za udział w szkoleniu na podstawie listy obecności od organizatorów.

Link do rejestracji: https://aptekarska.clickmeeting.pl/czy-cukrzyca-typu-1-jest-jeszcze-choroba-postep-technologiczny-i-inne-zagadnienia/register?fbclid=IwAR1y4WITKgc0sNlVLdKGn0knNI8QzzTCKXU1n4xY-aoiqyS-R-uPSyGPvSE

WAŻNE INFORMACJE:

  • Rejestracja bez ograniczeń, natomiast limit miejsc podczas webinaru ograniczony. O udziale w webinarze decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia, a nie kolejność rejestracji.
  • Za udział w webinarze otrzymują Państwo certyfikat na 2 punkty edukacyjne miękkie (patronat Naczelnej Izby Aptekarskiej). Prosimy o wpisanie poprawnych danych w formularzu rejestracyjnym. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest udział w webinarze od początku do końca jego trwania.
  • Po dokonaniu rejestracji, prosimy upewnić się od razu, czy dotarł na adres mailowy link z dostępem do webinaru. Jeśli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o niezwłoczny kontakt 669 492 249