17 853 82 12

I MISTRZOSTWA POLSKI FARMACEUTÓW W PŁYWANIU/ I MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Mistrzostwach Polski Farmaceutów w Pływaniu oraz I Międzynarodowej Konferencji Naukowa Lekarzy i Farmaceutów

Za udział w konferencji będzie można otrzymać 10 punktów edukacyjnych ("twardych"- przyznanych przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie)

Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Pływaniu odbędą się w dniach 26.04.2018 (czwartek) - 27.04.2018 (piątek) na Pływalni MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26.

Na I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Lekarzy i Farmaceutów będziemy gościć Prelegentów - Chris Killiam z USA, - dr José João z Brazylii oraz Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej mgr farm. Elżbieta Piotrowska-Rutkowska.

W ramach I Mistrzostw Polski Farmaceutów w Pływaniu oraz I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Lekarzy i Farmaceutów zapewniamy dodatkowe atrakcje m.in.:

- Wieczór z Olimpijczykami- m.in. Mistrzynią Olimpijską- Otylią Jędrzejczak,

- Zwiedzanie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs – 27.04.2018r. o godz. 9:00- wraz z Mistrzynią Olimpijską- Otylią Jędrzejczak. (Transport z Rzeszowa – Parking Podpromie godz. 7:45)

- Bankiet- Integracja Lekarzy i Farmaceutów, Koncert- GWIAZDA WIECZORU

 

Uczestnicy będą mogli skorzystać z noclegu: 

- Hotel GOLD- (uczestnik Mistrzostw) ul. Sportowa 22, 39-200 Dębica, http://www.hotel-gold.eu/

- HOTEL INES-  ul. Wesoła 12A, 39-120 Sędziszów Małopolski, http://www.hotelines.pl/

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Mistrzostwach, bankiecie z osobą towarzyszącą proszone są o kontakt z biurem POIA w celu ustalenia szczegółów.

Udział w I Mistrzostwach Polski Farmaceutów w Pływaniu wymaga rejestracji do dnia 31.03.2018r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Lekarzy i Farmaceutów wymaga rejestracji do dnia 10.04.2018r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Serdecznie prosimy o rejestrację mailową (biuro@poia.pl) bądź telefoniczną
(17 853 82 12) lub poprzez formularz.

Szczegółowy program, komunikat oraz informacje dotyczące opłat i terminu rejestracji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach poniżej.

Wypełniony formularz rejestracyjny należy przesłać na adres biuro@poia.pl, dodając w tytule " Mistrzostwa - Dębica 2018".